povlečení české hezké.jpg
povlečení

povlečení

povlečení
ložní povlečení pro mladé.jpg
TOPlist
Přírodní povlečení, to je výhra na celou noc. Uložte se večer do přírodního povlečení a ráno vstávejte vyspalí a odpočatí. V povlečení od nás se budete cítit jako v bavlnce. Nenechte se ošidit o ten ojedinělí zážitek.
Kupujte pouze osvědčené povlečení z těch nejkvalitnějších přírodní chateriálů - jen tak Vás může povlečení plně uspokojit.
povlečení přinášející příjemný pocit a užitek.jpg
postelní povlečení navlíkejte na deky povlečení levně zjevně.jpg

Povlečení

Povlečení

Povlečení českých klasických výrobců patří k tomu nejlepšímu, co se na našem trhu v oblasti povlečení a ložního prádla objevuje a přitom zákazník platí velice příznivou cenu povlečení.

Sice mnoho výrobců povlečení bylo převálcováno asijským dovozem, ale výrobci povlečení a bytového textilu se zdravým jádrem a s kvalitním sortimentem přetrvávají. Díky nim nyní můžete spát v povlečení, ve kterém se budete cítit opravdu jako doma a navíc jeho kvalita a odolnost Vám zajistí možnost louhodobého používání a pravidelného praní.

Od společnosti Kvalitex, který se řadí ke špičce v tomto oboru, můžete zakoupit nejen povlečení, ale i další výrobky z oblasti nazývané bytový textil a ložní prádlo jako přikrývky, polštáře, deky, potahy, televizní pytle, výrobky pro děti atd. Povlečení není jen automatický doplněk do Vaší ložnice, ale je to otázka životního stylu a pohody. Věříme, že s těmito výrobky povlečení se budete cítit v pohodě a budete hýčkáni jako v bavlnce.

 

Bavlněné povlečení patří ke klasickým povlečení. Povlečení v hladké bavlně se v současné době vyrábí velice lehké a vzdušné, na druhé straně hřejivé. Je oblíbené pro používání celý rok.
bavlněné povlečení pro každou příležitost.png
povlečení těch nejoriginálnějších vzorů a nejkvalititnějších materiálů do vašeho pohodového domova povlečení levně.png
Krepové povlečení se v našich ložnicích vyskytuje nejčastěji. Zajímavě zpracovaná bavlněná tkanina dává tomuto povlečení zvláštní charakteristiku, která je na povlečení velice příjemná. Vybírejte krepové povlečení hezkých vzorů a beev, také krepové povlečení prodloužené a povlečení francouzské.
Francouzské povlečení obsahuje jeden povlak na přikrývku a dva pvlaky na polštáře. Rozměr povlečení na přikrývku je 240 x 200 cm a rozměr povlečení na polštář pak 70 x 90 cm. Povlečení je vyráběné čistě z přírodních materiálů.
povlečení do postele pro celou rodinu s hezkými vzorky a dizajnem povlečení levně.png
povlečení přírodní kvality za české ceny no nekup to a nakupuj výhodně.jpg
povlečení všelijakých vzorů a mnoha barev v originálním provedení levně.jpg
povlečení a televizní pytel není na pytel ale vyberte si z naší skvělé nabídky povlečení.jpg

Vhodné materiály pro ložní povlečení

Tkaniny, z kterých se vyrábí povlečení, mohou mít různé vazby, složení materiálu i vzory. Zvolení tkalcovské vazby (plátno, kepr, atlas, satén) a desénu je závislé na potřebě zákazníka a použití ložního povlečení. Základním parametrem kvality ložního povlečení je materiál, ze kterého je vyrobené. V současnosti cena kvalitní bavlny rychle stoupá a mnoho výrobců a prodejců tak má tendenci nabízet povlečení ze syntetických materiálů nebo z různých směsí. Avšak polyesterová vlákna bez úprav mají mnoho nevýhod oproti bavlněným materiálům. Hlavními nevýhodami jsou nízká hřejivost, vznik elektrostatického náboje a tím vyšší přitažlivost prachu, vyšší žmolkovitost. V případě, že se povleče přikrývka z dutého vlákna, má povlečení ze syntetických materiálů přitahovat vlákna z přikrývky. Z těchto a dalších užitných vlastností doporučujeme nakupovat ložní povlečení jen a jen z přírodních materiálů. Proto si vždy hlídejte etikety, kde zjistíte přesné složení tkaniny. My Vám garantujeme, že materiálům věnujeme enormní úsilí a dáváme tak zákazníkovi vždy to nejlepší, co se na trhu dá koupit.
Povlečení české, je příjemné a hezké.
optimalizace PageRank.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one